KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11676236
nr 1167 6236
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Kalinitchenko Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Interiör, monogramsignerad, olja på pannå, 21x26
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 mars 2018
kl 18:07:30
300 kr
350 kr
400 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik